MULTI-R

MULTI-R

Stymulator podłoża aktywnego dla zbiorników roślinnych
Multi-R wzbogaca podłoża w szeroką gamę powoli uwalnianych mikroelementów oraz żelazo. Uzyskujemy w ten sposób przedłużoną żyzność podłoża gwarantując jego doskonały wpływ na kondycję oraz wzrost roślin wodnych.

  • Dodatkowe źródło żelaza oraz mikroelementów dla wymagających gatunków roślin.
  • Wzmacnia wybarwienie roślin oraz gwarantuje zdrowy rozwój bez niedoborów i nadmiarów składników odżywczych.
  • Ułatwia opieke nad zbiornikiem i czyni go bardziej bezobsługowym.
Rośliny takie jak Echinodorus lub Cryptocoryne pobierają większość składników pokarmowych przez system korzeniowy. To właśnie tego typu rośliny w największym stopniu korzystają z podłoża w akwarium roślinnym a zwłaszcza z jego zasobności.
Mikroelementy oraz żelazo występują często w akwarium w formach chemicznych praktycznie niedostępnych dla roślin. CAL Aqua Labs MULTI-R likwiduje ten problem i zapewnia długotrwałe źródło substancji dla roślin efektywnie czerpiących je z podłoża. MULTI-R został wykonany w oparciu o stabilizowaną glinę montmorylonitową wzbogacaną składnikami odżywczymi dzięki czemu zapewnią korzeniom roślin doskonałe i długotrwałe źródło pokarmowe.
MULTI-R nie powoduje zmętnienia wody oraz zachowuje swoje właściwości przez długi okres czasu.

 

Wskazówki dotyczące stosowania
1 łyżeczka (w komplecie) na każde 30x30cm powierzchni dna akwarium. Stosuj bezpośrednio na CAL Green Base XR lub na dno akwarium. Rozprowadź równomiernie po dnie. Preparat bezpieczny dla ryb oraz bezkręgowców.

INFORMACJA:

Używać wyłącznie w akwariach słodkowodnych. Trzymać z daleka od dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych.

Objętość produktu:  200 ml.