glassware_banner1

Szklane produkty

Szklane produkty najwyższej jakości

Produkty wykonane ze szkła choć wyglądają tak samo – znacząco różnią się jakością. Zobacz dlaczego produkty CAL Aqua Labs wyróżniają się na tle konkurencji. Misją naszej firmy jest tworzenie innowacyjnych produktów i tworzenie spójnych i funkcjonalnych rozwiązań dla akwarystów na całym świecie. Nasze szklane produkty to połączenie artystycznej formy i elegancji, które doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

System Fluxus

Szklane wloty i wyloty wody

WIĘCEJ

Indykatory CO2

Monitoring stężenia CO2

WIĘCEJ

Dyfuzory przepływowe

Zaawansowane rozpuszczanie CO2

WIĘCEJ

Liczniki bąbelków

Produkty 2 w 1

WIĘCEJ

Dlaczego produkty CAL AQUA LABS są wyjątkowe?

Różni producenci – różna jakość. Przedstawiamy 4 kluczowe składowe wyjątkowości naszych produktów:

Design

Najpierw pojawia się idea. Później nasz zespół kreatywny, współpracując z mistrzami w dmuchaniu szkła, dopracowuje do perfekcji projekt i dostosowuje jego aspekty pod kątem funkcjonalności użytkowej. Następnie przychodzi czas na testowanie prototypów produktów pod kątem ich wydajności i dokładności. Dopiero po osiągnięciu zadowalających efektów, wybierany zostaje ostateczny projekt.

Dobór materiałów

W CAL Aqua Labs już od początku stawiamy na jakość. Wysokiej jakości sprawdzone materiały to podstawa.

Nie każde szkło jest takie same. W naszych zakładach używamy wyłącznie szkła boro-silikatowego, które gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz przejrzystość produktu. Materiały, których używamy pochodzą od słynnych firm taki jak Schott AG oraz Pyrex co gwarantuje uzyskanie spektakularnego efektu końcowego.

Produkcja

Każdy pojedynczy produkt CAL Aqua Labs jest produkowany ręcznie przez wysoce doświadczony zespół specjalizujący się w dmuchaniu szkła. Każda wypukłość produktu wymaga niesamowitej precyzji oraz kunsztu.

Po wstępnym uformowaniu, wszystkie produkty przechodzą nie jeden a dwa oddzielne etapy hartowania co dodatkowo wzmacnia szklane produkty oraz polepsza ich właściwości pod wieloma względami.

Ostatnim etapem produkcji, jest ścisła kontrola jakości. Przedmioty są dokładnie oglądane oraz oceniane pod kątem spełniania norm CAL Aqua Labs.

Kontrola jakości

W CAL Aqua Labs cenimy zarówno jakość jak i innowacyjność. Po wszystkich wcześniejszych etapach, produkty są raz jeszcze poddawane niezależnej kontroli po raz trzeci. Potem zostają starannie spakowane i wysłane do rozmaitych krajów aby później trafić w Państwa ręce.